Wieczór Kawalerski na Paintballu

Zorganizujemy Twoim znajomym wieczór pełen niezapomnianych wrażeń

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniany wieczór kawalerski, dzień pełen wrażeń, catering, niezapomnianą grę w paintball z dodatkowymi atrakcjami, a nawet gorące dziewczyny tego nie może zabraknąć na Twoje imprezie!

Jeśli szukasz pomysłu na wieczór kawalerski do świetnie trafiłeś !!!

Ten wyjątkowy dzień dla kawalera powinien być pełen wrażeń i emocji. Ty jako organizator też masz czas na głowę – pozwól, że wyręczymy cię w wielu kwestiach i pozostaw część części zabawowej nam!

Na naszym terenie nie zabraknie adrenaliny oraz mocnych męskich doznań.

 

Paintball Radom

Zdjęcia z wieczorów kawalerskich

Zorganizujemy twoim znajomym wieczór pełen niezapomnianych wrażeń

paintball radom-paintball w radomiu-najlepszy-największy-paintball-w-radomiu-kawalerski w radomiu-panieński w radomiu-imprezy integracyjne radom-paintball stra wola gołębiowska (38)
Wynajem-namiot-event-Radom-02
paintball radom, paintball w radomiu najlepszy, najwiekszy paintball w radomiu, kawalerski w radomiu, panienski w radomiu, imprezy-integracyjne radom, paintball stara wola golebiowska, 32
Catering-Grill-Radom-01
paintball radom-paintball w radomiu-najlepszy-największy-paintball-w-radomiu-kawalerski w radomiu-panieński w radomiu-imprezy integracyjne radom-paintball stra wola gołębiowska (33)
sdfjhsdjkflkasjflajf
paintball radom, paintball w radomiu najlepszy, najwiekszy paintball w radomiu, kawalerski w radomiu, panienski w radomiu, imprezy-integracyjne radom, paintball stara wola golebiowska, 22
Sauna-Radom-01

Paintball Radom

Zarezerwuj swój wiecżór kawalerski!

Napisz do nas

paintballradom@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 883 154 060

Nasze Pole Paintballowe

ul. Północna 88, 26-600 Radom

OBSERWUJ NAS NA: